גיטרות מהסרטים

סצנות הגיטרה המפורסמות

רשימה של כמה סצנות ,מפורסמות יותר או פחות, של נגינת גיטרה מסרטים שונים.

ביניהם כמה סרטים שחובה לראות כמו Sweet And Lowdown ו Crossroads שבו יש את הסצינה
המפורסמת של סטיב ואי בקרב גיטרות מול ילד הקראטה המקורי 🙂
(למי שזוכר את סדרת הסרטים של ילד הקארטה מהאייטיז)

Crossroads

תאור הסרט: גיטריסט צעיר ומחונן משחרר מוזיקאי מן העבר מבית הזקנים בו הוא כלוא,
והשניים יוצאים למסע אל עבר הדלתא של המיסיסיפי כדי להתחקות אחר הבלוז.
סצינת הקרב גיטרות היא אחת הסצינות המפורסמות בקרב גיטריסטים,שבה נערך קרב גיטרות
בין הצעיר לגיטריסט אחר (סטיב ואי)

August Rush

תאור הסרט: אוגוסט הוא גאון מוסיקלי שגדל כיתום. הוריו כנרית מוכשרת וכוכב רוק נפגשו לילה אחד ואז הפריד ביניהם הגורל. אוגוסט גדל ומצטרף לחבורת ילדי רחוב ששרים תחת הדרכתו של הקוסם – איש מסתורי ומסוכן. הוא בורח ומגיע לג'וליארד, בית הספר הגבוה למוסיקה והופך למנצח מוכשר.

Desperado

תאור הסרט: אל מריאצ"י , גיטריסט לשעבר, נודד מעיירה לעיירה, מחפש את בוצ"ו שרצח את אהובתו וירה לו ביד – כל שנשאר לו היא תיבת הגיטרה, המלאה בתחמושת, והרצון לנקום. בכל מקום בו המריאצ"י מזכיר את שמו של בוצ"ו, הבריונים שלו מנסים לחסל את הנגן – אבל הוא יכול לכולם ומרחץ דמים ממתין מאחורי כל פינה.

Back To The Future

תאור הסרט: הסרט הראשון בטרילוגיית חזרה לעתיד. בסרט חוזר מרטי אחורה בזמן באמצעות מכונית זמן לתקופה בה הוריו הכירו והתאהבו.מרטי לא מודע לסביבתו ומשנה את העתיד דבר הגורם לאביו בעצם לא לפגוש את אימו וגורם למרטי בעצם לא להיות קיים, למרטי נשאר זמן מוגבל לשנות חזרה את העבר בשביל להציל את העתיד.
סצינת הגיטרה בסרט היא אחת הסצינות המפורסמות וביצוע מעולה לשיר johnny b goode

The Crow

תאור הסרט: בערב רומנטי פורצת לביתם של אריק וחברתו שלי חבורת בריונים, הוא מושלך מהחלון והיא מעונה, נאנסת ונרצחת. שנה אחרי, בלילה גשום, יוצא אריק דרייבן מתוך הקבר כשפיו מלא עפר ובלבו תאוות נקם. מסע הצלב הפרטי שלו יסתיים במות אחרון הנבלים ובשובו אל עולם המתים.

Tenacious D

תאור הסרט: קומדיית רוקנרול מטורפת המבוסס על להקה אמיתית של השחקן ג'ק בלאק. ג'יי.בי הוא צעיר מרדן העוזב את עיירת מגוריו ואת משפחתו המדכאת בנסיון לפרוץ אל תוך עולם הרוקנרול כשהוא עוזב יחד עם הגיטרה שלו ללוס אנג'לס.

Sweet And Lowdown

תאור הסרט: וודי אלן מספר את סיפורו של גיטריסט הג'אז המוכשר, אמט ריי , דמות שהמציא ואותה הוא משלב בעולם הג'אז של שנות ה-30 בארה"ב. ריי מתאהב בהאטי האילמת, שמתאהבת בו למרות רוחו העצבנית. הוא מקשיב בהערצה לדג'נגו ריינהארט – גיטריסט שהיה קיים ושנחשב לאחד מהגדולים. למרות ההרס העצמי של ריי, היצירה שלו בוראת אותו מחדש בכל פעם, ומשאירה אותו בחיים.
סרט עם מוסיקה מעולה!

Cheech and Chong's Next Movie

תאור הסרט: סרט המתאר את חוויותיהם ומעלליהם של צ'יק וצ'ונג בהוליווד,צמד מסטולים.
זה אחד הסרטים מתוך סדרת הסרטים שלהם.
בקיצור,סרט מצחיק לסטלנים.

שתף

דילוג לתוכן